هفت خط كونگ فو توآ

فروشگاه اینترنتی دنیای رزمی (سفارش دهید درب منزل تحویل گرفته وسپس با اطمینان خاطر پرداخت کنید)  فیلمهای استاد میرزایی با فیلم خط 8 آناتوای قهوه ای،کتاب استاد میرزایی رنگی و سیاه وسفید وبسیاری از فیلمهای ناب آموزشی سانچیکو ،شمشیر سامورایی  ، چوب، دفاع شخصی کاربردی، زنجیر،  تکنیکهای کونگ فو توآ و ... ))در صفحه تماس با ما سایت))

 

خط يك ( آناتوآ )

به معناي شاهين نماي ترازوي جهان از تن و روان و گوهر بود كه انسان و كشف سلسله زمان و نفوذ دانايان و آگاهي به آزادي انسان است كه تازه به امروز نرفته است . آناتوآ با 515 تكنيك ، تركيب و عكس العمل سازي و خاصيت هاي موجي بر اسرار هندسي و خلاف حركت بدني در مسير عالم ذرات است .

  

خط دو ( آتادو )

به معناي اسرار خلقت و يا هستي و نبرد با تركيب نيستي است . آتادو با 317 تكنيك ، تركيب و عكس العمل سازي و خاصيت هاي خلاف موجي به منظور برگردان عالم ذرات و انديشه حيات است .

خط سه ( سوتو )

به معناي مرز دانايي و خروج از دايره خام عقلي و انهدام ترس از زندگي به معناي تو و من و طبيعت مربوط به من و توست .

   

خط چهار ( سامسامائه )

به معني آدمي چيست ؟ انسان چيست ؟ و از چيست ؟ تولد آغاز و آغاز تولد او هستي است يا نيستي ؟ او يكي است و گرد بدن انسان به چيست ؟ سامسامائه اوج قدرت فيزيكي تن در محور هندسي با 5011 تكنيك ، تركيب و عكس العمل سازي با رسيدگي تن و روتن مي باشد .

خط پنج ( مايانا ) رتبه یک

به معناي انهدام اختلالات و نابود كردن ناهنجاري ها و مبارزه انسان در مرز آشكار و پنهان به درك انديشه هاست .

خط شش ( كوانه و وست مايانا ) رتبه دو  و سه

به معناي صفوف نامناسب انساني ، ناهنجاري هاي رواني ، عدم آشنايي بر پزشكي و ترسان از ورود به جهان تفكر آميز و فلسفه گرايي و مجبور كردن انسان به درك آشكار عالم پنهاني كه اين نيرو تكي بر هدف مايگاه توآ سروده دانايي است .

 

خط هفت ( واي ما با تو يا پنجه مرگ ) رتبه چهار

اين معنا در كونگ فو توآ از هفت مايگاه نيايش به سازندگان انديشه و داوري انسان ها به شناخت و بررسي ها و ايجاد انسان به بينش ها و دانش ها و تركيب هاست . با 3301 تكنيك ، تركيب و عكس العمل سازي . پنجه مرگ شاهكار پروفسور ابراهيم ميرزايي . پنجه مرگ اوج خشونت انسان و فرياد و طغيان انسان بر ستمگري ها . پنجه مرگ صعود انسان به قله سختي ها .

   

خط هشت(کوگویما)آناتوای قهوه ای

خط نه  سلاح سای

خط ده سلاح ریکیما

 

 

Copyright 2008 . Design & Developed By Persianswf.com . All Right Reserved . Best View 1024*768 pix